Jak wybrać garnitur i suknię ślubną dla Pary Młodej?

Ocena
0.00
/
Głosów:0
Oceń
Kiedy dzień ślubu jest coraz bliżej, może pojawić się stres związany z organizacją. Niektóre rzeczy należy zaplanować jak najwcześniej, a wśród nich jest oczywiście zamówienie sukni ślubnej dla Pani Młodej i garnituru dla Pana Młodego. Jednak jak to zrobić, jeśli ciągle masz wątpliwości co do odpowiedniej sukienki? Z naszymi wskazówkami na pewno uda Ci się wybrać idealną, która jednocześnie będzie piękna, jak i komfortowa.

Jak wybrać suknię ślubną?

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest w związku z tym odnaleźć elegancką, a zarazem wygodną oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor sukni ślubnej nie musi być jedynie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, lekka szarość oraz śmietankowy, oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, najczęściej wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak faktycznie ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, Panna Młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Jak dobrać dodatki i welon do sukni ślubnej?

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z całą pewnością zróbmy to wtedy, gdy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast krój nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon skrócony lub tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo spiętych w kok. Długi zaś w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Modne są także wianki kwiatowe. Panie często życzą sobie, aby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Jak powinna wyglądać suknia ślubna Panny Młodej?

Suknia musi przede wszystkim podobać się Tobie — królowej wieczoru. Opinia reszty może być wzięta pod uwagę, jednak to właśnie Ty musisz czuć się w niej wyjątkowo. Jeśli się wahasz, zdecyduj się na tę, którą podpowiada Ci serce. Oprócz jakże ważnego fasonu i koloru ważne też, aby była wygodna. Zastanów się, czy będziesz w stanie wytrzymać w tym stroju i dodatkach przez wiele godzin. Jeśli jesteś przekonana, że tak, masz już swoją suknię!

Tagi Artykułu
Informacje
Oceń Artykuł
1Komentarze
wiola1995
Wiola Adamska

Pamiętam jak wybierałam swoją suknię ślubną i żałuje, że kierowałam się opinią innych a nie swoją.

  • 0 0
Dodaj Komentarz